Trutnov doma udolal Letňany 17.1.2019  •  Hokej  •
čtenost 171

Už jen dva body dělí v tabulce hokejisty Trutnova od čtvrtého místa, které zaručuje účast v play-off druhé ligy. Ve středečním utkání totiž svěřenci trenéra Petra Váchy porazili Letňany 3:1. Dvakrát se trefil kapitán Jan Semorád a u všech tří branek asistoval obránce Lukáš Vácha.

Jeden gól, jeden bod. Trutnov podlehl Klatovům v nájezdech 13.1.2019  •  Hokej  •
čtenost 424

Stejný výsledek jen s tím rozdílem, že tentokrát hosté o svém vítězství rozhodli až v samostatných nájezdech. Hokejisté Trutnova v sobotu proti Klatovům, stejně jako ve středu se Dvorem, vstřelili jen jednu branku a získali bod za remízu 1:1 v základní hrací době. Přesto stáhli ztrátu na čtvrtý Nymburk, jelikož ten prohrál s Bílinou.

Draci v derby přišli o vítěznou sérii, rozhodl o tom v prodloužení Tondr 9.1.2019  •  Hokej  •
čtenost 733

Dlouho to vypadalo, že by hokejistům Trutnova ve středečním derby se Dvorem Králové mohl na výhru stačit jediný gól. Brankář Ašenbrenner opět dokazoval, že má aktuálně skvělou formu. Na druhé straně se však činil i jeho protějšek Čáp, díky němuž zase hosté zůstávali ve hře a v závěru utkání se jim podařilo vyrovnat. O výhře Dvora a ukončení čtyřzápasové vítězné šňůry Trutnova pak rozhodl na konci prodloužení Tondr.

Trutnov zvítězil také v Děčíně, ve středu Draky čeká derby 6.1.2019  •  Hokej  •
čtenost 658

Jak končili starý rok, tak začali rok nový. Hokejisté Trutnova si v sobotu připsali čtvrtou výhru v řadě a na čtvrté místo zajišťující účast v play-off ztrácejí už jen pět bodů, přičemž ještě mají zápas k dobru. Tým trenéra Petra Váchy zvítězil v Děčíně 3:2, když všechny góly padly až ve druhé polovině utkání. Draky nyní čeká série tří domácích duelů, už ve středu je na programu derby se Dvorem Králové.

Dvacetigólová přestřelka s výhrou trutnovského béčka 23.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 546

Nevídaná vítězná přestřelka, v níž padlo dohromady 20 gólů, se zrodila v posledním letošním utkání hokejistů Trutnova B. Ti zvítězili v utkání Krajské ligy v Novém Bydžově 12:8. Pět branek vstřelil David Smékal, který všechny góly stihl už do 22. minuty. V polovině zápasu se však zranil a ze hry odstoupil.

Draci protáhli vítěznou sérii 23.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 713

Ve vítězném opojení zastihl závěr roku 2018 hokejisty Trutnova, kteří po výhrách ve Vrchlabí a Bílině uspěli také v posledním utkání tohoto kalendářního roku. V sobotu doma porazili Most 6:4. Zápas rozhodli Draci v závěrečné třetině, kdy za stavu 3:3 Jakub Tatar a Jan Semorád posunuli domácí do dvougólového vedení. Další utkání odehraje Trutnov po vánoční pauze v sobotu 5. ledna v Děčíně.

Trutnov dokráčel k výhře v Bílině přes využité přesilovky 16.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 565

Vybojovat dvě vítězství za sebou se hokejistům Trutnova podařilo na začátku sezony proti Letňanům a Kolínu a pak až tento týden. Po středeční výhře ve Vrchlabí dosáhli Draci na tříbodový zisk i v sobotu v Bílině. Zápas v 51. minutě rozhodl útočník Jakub Martinec, Trutnov vyhrál 3:2, když všechny tři góly vstřelil v přesilových hrách.

Z přestřelky vyšli Draci naprázdno, ve středu hrají derby 9.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 557

Dvanáct gólů přineslo sobotní druholigové utkání hokejistů Trutnova a Řisut. Pro domácí Draky však přestřelka nedopadla dobře, prohráli 5:7 a nenavázali tak na středeční vítězství nad lídrem tabulky z Jablonce.

Čtyřgólová palba Draků ve druhé třetině uzemnila lídra tabulky 5.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 1045

Konečně výhra za tři body! Od té poslední (s Vrchlabím 7:0) uplynul více než měsíc. Druholigové hokejisty Trutnova navíc může těšit fakt, že jejich středeční vítězství 4:1 se zrodilo proti lídrovi tabulky skupiny Střed. Zápas s jabloneckými Vlky rozhodli domácí ve druhé třetině, kdy zaznamenali všechny čtyři góly. Hráčem zápasu Draků byl ale vyhlášen gólman Ota Jeschke, který kryl 42 střel.

Trutnov na favorita nevyzrál 2.12.2018  •  Hokej  •
čtenost 522

Nejdelší výjezd sezony podnikli hokejisté Trutnova v sobotním 22. kole druhé ligy. Draci se představili v Sokolově na ledě lídra skupiny Sever. Západočeši jako první mančaft v sezoně už překonali hranici 100 vstřelených gólů. To naopak svěřenci trenéra Petra Váchy se v poslední době v koncovce velmi trápí, a tak karty před utkáním byly rozdány jasně. A překvapení se nekonalo. I když hosté vzdorovali, tak třináctou porážku v sezoně (z 20 zápasů), neodvrátili a padli 1:4.

Trutnov neuspěl v Nymburce, béčko inkasovalo deset gólů 28.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 534

Druholigoví hokejisté Trutnova sice v minulém kole přerušili sérii porážek, jenže dnes přibyla na jejich konto další. V Nymburce se hosté dokázali gólově prosadit pouze jednou, zatímco domácí skórovali pětkrát a na čtvrtém místě tabulky navýšili svůj náskok před Draky na jedenáct bodů. V Krajské lize Trutnov B v neděli porazil Opočno 4:3, ale ve včerejším utkání v Nové Pace utrpělo béčko debakl 3:10.

Hokejisté Trutnova v nájezdech proti Kobře ukončili sérii proher 25.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 540

Skvělý nástup, vedení 3:0, ale pak třikrát skóroval i soupeř, naposledy dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny. Hokejisté Trutnova tak v sobotu doma s pražskou Kobrou remizovali 3:3, získali bod a po úspěšných nájezdech ještě jeden. Pětizápasová šňůra porážek byla ukončena, Draci slavili vítězství po takřka měsíci. I když jen za dva body.

Těžký debakl. Draci doma dostali od Kozlů pořádný výprask 21.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 918

Nejtěžší porážku v sezoně utrpěli ve středu hokejisté Trutnova. Na domácím stadionu inkasovali sedm branek a kolínským Kozlům podlehli 1:7. Zápas dvou sousedů v tabulce tak Draci naprosto nezvládli a soupeř na čtvrtém místě se jim vzdálil už na devět bodů. Šanci na reparát před svými fanoušky budou mít svěřenci Petra Váchy hned v sobotu, kdy hostí pražskou Kobru.

Draci přerušili půst, z Klatov přivezli cenný bod 18.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 330

První bod v listopadu si připsali hokejisté Trutnova do tabulky druhé ligy skupiny Střed. Získali ho za remízu 2:2 v základní hrací době v Klatovech. Na ledě třetího celku skupiny Sever dvakrát dotahovali gólovou ztrátu. Vítěznou branku vstřelili domácí v prodloužení, kdy hosté hráli v oslabení. Nyní čekají Draky dvě domácí utkání po sobě, a to ve středu s Kolínem a v sobotu s Kobrou Praha.

Prohra s posledním. Trutnov vyfasoval půltucet i od Letňan 14.11.2018  •  Hokej  •
čtenost 551

Třetí hořkou pilulku po sobě musejí strávit hokejisté Trutnova, kteří neuspěli v 17. kole druhé ligy skupiny Střed na stadionu v Letňanech. Hosté, kteří svého soupeře přestříleli 53:23, prohráli 3:6. Pro pražské mužstvo to byla první domácí výhra v sezoně.