Vrchlabské přesilovky obrátily derby, které nakonec rozhodl vlastní gól 18.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 126

Trutnov - Divácký rekord padl! Na sobotní duel druhé ligy Trutnov - Vrchlabí se přišlo podívat 1368 diváků, takže o pár desítek byla překonána návštěva z derby se Dvorem. Vítězná radost po utkání však tentokrát vypukla v sektoru hostujících fandů. Ačkoliv derby rozehráli lépe domácí Draci, vedli 3:1, vrchlabským hokejistům se však i díky třem využitým přesilovkám podařilo výsledek otočit.

Uštknutí před derby. Draci byli na Kobru tentokrát krátcí 15.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 494

Trutnov - Všichni hokejoví fanoušci už vyhlížejí sobotní derby Trutnov versus Vrchlabí. Samotní hráči Draků se však ještě předtím museli zkoncentrovat na středeční zápas s pražskou Kobrou. Utkání na ledě čtvrtého týmu soutěže tentokrát nedopadlo bodovým „zářezem“, když se domácím podařilo hostům z Krkonoš oplatit říjnovou porážku a zvítězili 5:2. Dva góly ovšem Draci inkasovali až v poslední minutě.

Další hattrick Gabriela. Doufám, že mě někdo vystřídá. Nechci platit pokuty do kasy, smál se 14.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 760

Trutnov - Vítězství 5:2 nad soupeřem, který ještě v sezoně nebodoval. Trutnovští hokejisté v krajské lize potvrdili v neděli roli favorita a doma přehráli Skuteč. „Vítězství bych však povinným nenazýval, protože se určitě nerodilo lehce,“ prohlásil 24letý útočník Lukáš Gabriel, který zaznamenal první tři góly svého týmu. Další dvě branky pak přidal Jakub Tatar.

Hokejisté Trutnova si vyšlápli na lídra a Kolář se loučil 12.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 1117

Trutnov - Už podruhé v letošní sezoně hokejisté Trutnova na domácím stadionu slavili vítězství nad vedoucím celkem druhé ligy. Před měsícem sesadili z první místa Děčín. Ten v čele tabulky vystřídal Jablonec a s ním si Draci poradili včera, když zvítězili 5:4 po samostatných nájezdech. Příští týden tým trenéra Aleše Půlpána čeká ve středu výjezd na Kobru a v sobotu přijde na řadu domácí derby s Vrchlabím.

Dvě výhry béčka ve dvou dnech. Byli jsme o třídu lepší, tvrdí kouč 9.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 698

Trutnov - Čtyři vítězství a jedna porážka. To je dosavadní bilance účinkování hokejistů HC Trutnov B v Krajské soutěži. Tým trenérů Váchy a Řeháka si oťukal už všechny soupeře a sobotním vítězstvím v Semechnicích 5:3 zahájil druhou rundu zápasů základní části. O den dříve si hosté z Krkonoš ještě přivezli body z Lanškrouna za výhru 7:6. A tuto neděli vyzvou doma od 17.30 hodin Skuteč.

Dva body za vyrovnání v poslední minutě a výhru na nájezdy 8.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 506

Trutnov - Nejdřív dvakrát odskočili do vedení, ale potom museli hokejisté Trutnova dnes ve Slaném i dvakrát likvidovat domácí náskok. Vyrovnávací gól na 4:4 vstřelil 36 vteřin před koncem třetí třetiny Ondřej Poul. Následovalo bezbrankové prodloužení a po něm si Draci poprvé v letošní sezoně vyzkoušeli, jak ovládají dovednostní disciplínu zvanou samostatné nájezdy. Penalty zvládli a tak ze souboje s Mostem pobrali dva body.

Trutnov doma body nerozdává, porazil i Letňany 4.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 821

Trutnov - Páté vítězství z šesti domácích zápasů si připsali v sobotu na své druholigové konto hokejisté Trutnova. Draci, které v hledišti povzbuzovalo šest stovek diváků, zdolali Letňany 3:2. Góly domácích stříleli Tomáš Půlpán, Pavel Fedulov a ten vítězný ve 33. minutě Jakub Martinec.

Mohutný finiš Draků v Sokolově k bodům nevedl 1.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 383

Trutnov - Až ve třetí třetině se dostali hokejisté Trutnova do středečního zápasu v Sokolově. Z první a druhé části si však přinesli tříbrankovou ztrátu a ta se ukázala jako příliš velká. I když sice v závěrečné dvacetiminutovce Draci vstřelili tři góly, domácí zůstávali stále ve vedení a nakonec zvítězili 5:3. „Zaslouženě,“ přiznal asistent hostujícího kouče Luboš Petera.

Rozjeté Draky nezastavil ani lídr, rozhodl kapitán v čase 59:10 14.10.2017  •  Hokej  •
čtenost 990

Trutnov - Velmi dobrou formou se aktuálně chlubí hokejisté Trutnova ve druhé lize a poznal to i vedoucí celek skupiny Západ. Děčínští Medvědi se stali třetím týmem v řadě, na kterém si Draci smlsli, přičemž z posledních šesti zápasů vyhráli pětkrát - tentokrát 6:4. Desetigólovou zápletku nakonec rozhodla dorážka kapitána Aleše Půlpána 50 vteřin před koncem.

Béčko odstartovalo upracovanou, ale zaslouženou výhrou 11.10.2017  •  Hokej  •
čtenost 1019

Trutnov - Bezmála tři stovky diváků si nenechaly ujít premiérové mistrovské utkání béčka mužů v novodobé éře místního hokejového klubu. Ač se jednalo pouze o zápas Krajské soutěže, tedy vůbec té nejnižší soutěže. Úvodní duel sezony svěřenci trenérů Petra Váchy a Jaroslava Řeháka zvládli a v neděli porazili Semechnice 4:1. Mezi střelce se zapsali Lukáš Gabriel, Vojtěch Patzelt, Pavel Javůrek a Jakub Tatar.

Draci se před derby posilnili pražskou Kobrou 5.10.2017  •  Hokej  •
čtenost 620

Trutnov - Třetí vítězství v sezoně a posun na páté místo druholigové tabulky skupiny Západ si ve středu připsali hokejisté Trutnova. Po sobotním výprasku v Jablonci složili reparát na domácím stadionu, kde porazili pražskou Kobru 4:2. Vítězný gól Draků vstřelil ve 49. minutě dvacetiletý centr první útočné formace Jakub Martinec. Velký příspěvek k výhře dodal svými zákroky brankář Ota Jeschke.

Hokejisté Trutnova v Jablonci střelecky vyhořeli

1.10.2017 •• Hokej

Bez gólového zakončení odehráli hokejisté Trutnova sobotní utkání v Jablonci nad Nisou. Na severu Čech prohráli 5:0 a v tabulce jsou na šestém místě. Za domácí skórovali Víšek, Brokeš, Pilař, Tondr a Nevyhoštěný. Další výsledky 6. kola druhé ligy skupiny Západ: Kobra Praha - Vrchlabí 2:4, Sokolov - Bílina 7:3, Most - Děčín 4:7, Letňany - Řisuty 10:4. Ve středu doma trutnovští Draci přivítají pražskou Kobru.

Chytráčkův bekhend dokonal obrat proti Slanému 28.9.2017  •  Hokej  •
čtenost 581

Trutnov - Dvěma góly v závěru zápasu otočili hokejisté Trutnova středeční duel 5. kola druhé ligy proti Slanému. Draci prohrávali až do 57. minuty, ale pak nejprve svým druhým gólem v utkání vyrovnal Lukáš Vácha a po něm bekhendovou střelou rozhodl o domácí výhře Petr Chytráček.

Letňanský nováček sestřelen, Draci získali první body v sezoně 24.9.2017  •  Hokej  •
čtenost 638

Trutnov - Karty se obrátily. V prvních dvou zápasech sezony hráči HC Trutnov vstřelili jen po jednom gólu a prohráli. V sobotním utkání na stadionu Letců z Letňan naopak domácí tým udrželi na jedné brance a sami skórovali pětkrát. Dvě branky si připsal Aleš Půlpán, tři asistence posbíral Jan Kolář a hokejoví Draci po výhře 5:1 mohli slavit první body v sezoně.