Béčko v novém roce prohrává, od Lanškrouna dostalo 12 gólů 16.1.2018  •  Hokej  •
čtenost 497

Trutnov - Potřetí v sezóně prohráli s Novým Městem, pak schytali drtivou nakládačku v Lanškrouně a naposledy nestačili v Opočně ani na Semechnice, které se tak radovaly z prvního vítězství v sezóně. Hodně špatně vstoupili hokejisté HC Trutnov B po novém roce do Krajské soutěže. „Nedělal bych z toho vědu, klíčové zápasy nás teprve čekají,“ reagoval v klidu na výsledky kouč Jaroslav Řehák. Už za necelý měsíc čeká béčko baráž o postup do Krajské ligy.

Trutnov porazil Řisuty zásluhou hattricku Tomáše Půlpána 13.1.2018  •  Hokej  •
čtenost 750

Trutnov - Hokejisté Trutnova vyhráli ve 33. kole druhé ligy skupiny Západ nad Řisutami 6:3. Sobotní utkání na zimním stadionu ve Slaném parádně sedlo Tomáši Půlpánovi. Mladší útočník z bratrské dvojice v dresu Draků se postaral o první tři góly hostů a čistým hattrickem tak nasměroval Trutnov za vítězstvím, které znamenalo posun na páté místo tabulky.

Ukázali jsme, že nejsme jen do počtu, řekl David Malík, uzdravený střelec z třetí formace 11.1.2018  •  Hokej  •
čtenost 458

Trutnov - Ve dvaceti je David Malík jedním z těch nejmladších v kádru Draků . Odchovanec hradeckého klubu hraje svou první sezonu mezi muži, ale zatím toho tolik nestihl. Může za to i zranění. Na začátku listopadu v domácím utkání s Letňany ho soupeř narazil na mantinel tak, že mu natrhl vaz v rameni a následovala vynucená dvouměsíční přestávka.

Koncert ve znamení sedmiček. Draci protáhli sérii s Medvědy 10.1.2018  •  Hokej  •
čtenost 575

Trutnov - Vítězný vstup do roku 2018 v domácí aréně mají za sebou hokejisté Trutnova, kteří rozstříleli Děčín 7:2. Medvědi jsou v poslední době (už to trvá déle) pro Draky velmi oblíbeným soupeřem, neboť svěřenci Aleše Půlpána nad nimi zvítězili už posedmé v řadě. Ve středu večer to symbolicky zpečetili sedmigólovou kanonádou. Mezi střelce se dvakrát zapsali Malík a Fedulov, jednou skórovali Kubinčák, Smékal a Chytráček.

Emirátská mise číslo 2 Petra Chytráčka s odleskem bronzu 2.1.2018  •  Hokej  •
čtenost 1503

Trutnov - Hokejovým derby už zítra potřetí v sezoně ožijí tábory trutnovských a vrchlabských fanoušků. První zápas v DD Elektromont aréně vyhráli hostující Draci 4:3 v prodloužení, odvetu na trutnovském zimáku zvládli lépe horalé, kteří zvítězili stejným výsledkem už v základní hrací době. A jestli si vzpomínáte, tak zrovna v tomto utkání chyběl na ledě Petr Chytráček…

Jablonecká klasika. Draci uzavřeli rok dobrým výkonem, ale prohrou 28.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 479

Trutnov - Poslední zápas tohoto kalendářního roku odehráli ve středu hokejisté Trutnova, kteří cestovali do Jablonce nad Nisou. Výjezd na sever Čech si mezi svátky udělala i početná skupina fanoušků. Divácky atraktivní utkání skončilo porážkou hostujícího celku 1:3. Další zápas čeká Draky příští týden ve středu 3. ledna, kdy vyrazí na derby do Vrchlabí!

Trutnovská šňůra se přetrhla po výprasku v Letňanech 17.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 565

Trutnov - „Z naší strany to byl vyloženě nepovedený zápas,“ prohlásil po sobotním utkání Draků asistent trenéra Luboš Petera. Hokejisté Trutnova padli v pražských Letňanech 2:7. Rozhodující byla druhá třetina, kterou hosté prohráli 0:4, přičemž dva góly inkasovali při vlastní přesilovce. Ve středu čeká Draky poslední domácí zápas letošního roku, kdy si dají předehrávku s pražskou Kobrou. Původně se mělo hrát 30. prosince.

Trutnov jede! Draci potřetí v sezoně popravili lídra 14.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 998

Trutnov - Nejprve Děčín, pak Jablonec a teď Sokolov. Když hokejistům Trutnova zkříží v jejich aréně cestu vedoucí tým druhé ligy, měl by se mít na pozoru. Drakům se v těchto soubojích náramně daří. Třetí letošní výhra nad lídrem soutěže přišla ve středu. Svěřenci trenéra Aleše Půlpána tím prodloužili aktuální sérii na pět vítězných utkání v řadě a navíc skvělý Jeschke vychytal čisté konto. Premiérové trutnovské body zaznamenal Kubinčák.

Hokej nás tady baví, což je v téhle lize potřeba, říká Daniel Svoboda 12.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 506

Trutnov - Dal svůj šestý gól v sezoně. Zatím ten nejdůležitější. Daniel Svoboda rozhodl sobotní duel ve Dvoře Králové. Hosté vyhráli 4:2. Jedenadvacetiletý útočník, který do týmu Draků přišel koncem října z Letňan, vstřelil vítěznou branku derby v čase 57:49, kdy se nejlépe zorientoval po vyhraném vhazování v útočné třetině.

Jsem tady mezi nimi takový fotr, směje se Kubinčák, jak se vidí v šatně Draků 7.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 857

Trutnov - Jméno čerstvé akvizice trutnovských Draků je nejvýrazněji spojeno s litvínovským hokejem. Vojtěch Kubinčák však oblékal extraligový dres i v Liberci, na Spartě a v Chomutově. Celkem odehrál v nejvyšší tuzemské soutěži 839 zápasů, v nichž zaznamenal 162 gólů a 199 asistencí. Osmatřicetiletý útočník si zároveň připsal 13 reprezentačních startů a vyzkoušel si také zahraniční angažmá v Itálii. Poslední tři roky působil v prvoligovém Mostu, kde po sestupu začal i letošní druholigovou sezonu, respektive ve Slaném.

Trutnov vítal Kubinčáka a předvedl velký obrat s vítěznou trefou Chytráčka 6.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 977
 • komentářů 1

Trutnov - První třetinu, i když byli lepší a měli šance, prohráli 0:3 a na hokejisty Trutnova jakoby opět začínal fungovat blok zvaný Bílina. Na neoblíbeného soupeře ale tentokrát vyzráli, když tříbrankovou ztrátu postupně vymazali Matěj Suk, Lukáš Kastner a v poslední minutě (!) třetí třetiny Aleš Půlpán. Prodloužení pak rozhodl gól Petra Chytráčka, a tak výhru při své premiéře v dračím dresu mohl slavit i bývalý extraligový útočník Vojtěch Kubinčák, který tento týden přestoupil do Trutnova.

Trutnov udolal Řisuty gólem kapitána minutu před koncem 3.12.2017  •  Hokej  •
čtenost 785

Trutnov - Jako šinkanzen se prohnal z vlastní třetiny do útočného pásma a od mantinelu vystřelil tak prudce a přesně, že puk skončil v síti. Góóól! Kapitán Draků Aleš Půlpán rozhodl v sobotu o výhře trutnovských hokejistů nad Řisutami. Povedená individuální akce domácího útočníka přišla v čase 58:54 jako spásná odpověď na vyrovnávací branku hostů chvíli předtím. Vítězstvím 4:3 uzavřel Trutnov druhou čtvrtinu zápasů základní části. Ve středu nastoupí opět na domácím stadionu proti Bílině.

Drakům se na Medvědy daří, tentokrát vyhráli na nájezdy 27.11.2017  •  Hokej  •
čtenost 411

Trutnov - Hokejisté Děčína už asi začínají být nešťastní, když se podívají na rozpis zápasů a vidí, že se blíží duel s Trutnovem. Porazit Draky nedokázali totiž již šest zápasů v řadě! Svěřenci Aleše Půlpána v sobotu opět předvedli, že na soupeře ze severu Čech umějí zahrát a na jeho ledě zvítězili 4:3 po samostatných nájezdech. V letošní sezoně jsou v nich zatím stoprocentní.