Trutnov vyhrál derby ve Dvoře Králové po penaltovém rozstřelu 19.5.2019  •  Fotbal  •
čtenost 964

Dvoubodové vítězství po penaltách vybojovali dnes fotbalisté Trutnova na hřišti okresního rivala ve Dvoře Králové nad Labem. Utkání 26. kola Divize C skončilo po devadesáti minutách nerozhodně 1:1, když obě branky padly až v závěru derby. Hosty poslal do vedení z pokutového kopu Ondřej Tobiáš. Za domácí, kteří už hráli bez vyloučeného Václavka, vyrovnal o dvě minuty později Jiří Macháček. O druhém bodu pro Trutnov pak rozhodl v šesté sérii penalt Matěj Mařas.

Góly padaly až v penaltovém rozstřelu, Trutnov byl šťastnější 12.5.2019  •  Fotbal  •
čtenost 620

Po prohře v Benátkách nad Jizerou 0:1 neskórovali fotbalisté Trutnova ani v sobotním utkání 25. kola Divize C s Čáslaví, nicméně Dvořákovo mužstvo získalo dva body. Po bezbrankové remíze v základní hrací době domácí zvítězili na penalty 8:7. Příští víkend v neděli se hráči MFK představí od 17 hodin v derby na stadionu pod Hankovým domem ve Dvoře Králové.

Trutnov připravil o body v úvodu druhého poločasu kolínský Bareš 25.4.2019  •  Fotbal  •
čtenost 514

Bez bodového zisku skončila v Divizi C pro fotbalisty Trutnova úterní dohrávka s Kolínem. Na domácím hřišti Dvořákovi hoši prohráli 1:2, přestože po prvním poločase vedli brankou Ondřeje Tobiáše z penalty. Hráčům MFK se však hrubě nevydařil vstup do druhé půle, kdy si během sedmi minut nechali otočit zápas hostujícím útočníkem Danielem Barešem. V tabulce je Trutnov na 10. místě, v sobotu bude hrát opět doma od 17 hodin proti čtvrtým Přepeřům.

Z pardubického školení si Trutnov odvezl velikonoční výprask 22.4.2019  •  Fotbal  •
čtenost 1020

Tenisovým výsledkem, navíc k tomu ještě schytali kanára, skončilo pro trutnovské fotbalisty sobotní utkání na hřišti rezervy Pardubic. Hosté prohráli 0:6, i když úvodní půlhodina přinesla bezbrankový výsledek. Potom se však do role muže zápasu pasoval domácí útočník David Huf, který stihl ještě do konce poločasu zkompletovat hattrick a další dva góly přidal v závěru utkání. Takže se trefil hned pětkrát!

Fotbalový výběr kraje se sešel k přípravě na Euro amatérů 9.4.2019  •  Fotbal  •
čtenost 948

První ze dvou přípravných kempů absolvují dnes a zítra v Trutnově fotbalisté výběru Královéhradeckého KFS, který si loni vybojoval postup na mistrovství Evropy amatérských hráčů. Finálový turnaj UEFA Region´s Cupu budou hostit ve druhé polovině června čtyři německá města v Bavorsku a český tým, jehož kostru tvoří hráči z divizních celků Trutnova, Dvora Králové a Náchoda, vyzve v základní skupině zástupce Španělska, Ruska a Polska.

Trutnov bez vyloučeného Kováře vybojoval výhru na penalty 8.4.2019  •  Fotbal  •
čtenost 675

Když fotbalisté Trutnova v sobotním utkání s Vysokým Mýtem inkasovali vyrovnávací gól na 1:1 hned po pár vteřinách druhého poločasu a vzápětí se nechal zbytečně vyloučit Kovář, nevypadalo to, že by měli na konci utkání slavit. Domácí ale dokázali i v deseti dovést zápas k penaltovému rozstřelu, který pak vyhráli 5:3.

Body sebraly Trutnovu penalta a břevno v poslední minutě 30.3.2019  •  Fotbal  •
čtenost 773

Velmi blízko byli fotbalisté Trutnova k tomu, aby si dnes po poledni odvezli alespoň bod ze hřiště lídra Divize C. Na stadionu v Břízkách, kde hraje své domácí zápasy mužstvo Mšeno/Jablonec nad Nisou, prohráli 2:3. Rozdílový gól inkasovali v 60. minutě z pokutového kopu. V poslední minutě měl pak na hlavě vyrovnání Holubec, ale trutnovskou radost překazilo břevno. Hosté v utkání obdrželi osm žlutých karet.

Trutnov vyhrál v Náchodě, rozhodla Tobiášova penalta 16.3.2019  •  Fotbal  •
čtenost 987

Proměnou penaltou Ondřeje Tobiáše vyhráli fotbalisté Trutnova dnešní malé derby v Náchodě 3:2. Hosté v utkání prohrávali, pak výsledek góly Matějky a Kováře otočili, ale domácí vyrovnali. Vítězství strhli hráči MFK na svou stranu jedenáct minut před koncem, kdy byl v šestnáctce faulován Holubec a rozhodčí Novotný k velké nevoli domácích fotbalistů nařídil pokutový kop.

Trutnov uspěl v jarní premiéře, góly stříleli Tobiáš a Matějka 9.3.2019  •  Fotbal  •
čtenost 1468

Fotbalisté Trutnova zvládli vstup do jarní části sezony. Na domácí umělce dnes odpoledne porazili Český Brod 2:0. Oba góly vstřelili hráči MFK ve druhém poločase. V jeho úvodu otevřel skóre Ondřej Tobiáš a v nastavení pak přidal pojišťovací trefu Jakub Matějka. Úspěšnou divizní premiéru si v trutnovské brance odbyl devatenáctiletý gólman Lukáš Birka.

Hlavně jsme to odbojovali, řekl nejlepší střelec Horňák Cupu 9.1.2019  •  Fotbal  •
čtenost 428

Ve finálovém duelu 11. ročníku Horňák Cupu, který před Vánocemi ovládl Wayne´s team nad Ivory Matroš 5:0, zařídil čtyři góly. I díky tomuto střeleckému výkonu si Vítězslav Hrubý vysloužil „korunu“ turnajového kanonýra. Na Mládežce skóroval hned desetkrát, takže o tom, kdo měl největší podíl na překvapivém triumfu nováčka, asi nemá cenu polemizovat.

Horňák Cup: Obhájci ve stejné sestavě a na baru křídla a tlačenka 20.12.2018  •  Fotbal  •
čtenost 1179

Rok se sešel s rokem a palubovku sportovní haly trutnovské ZŠ Mládežnická budou znovu „brázdit“ fotbalisté, a to již jedenáctý prosinec za sebou. Letos ve zcela „last minute“ předvánočním termínu 21. - 23. 12. Jinak řečeno: od pátku do neděle se v Trutnově bude hrát Horňák Cup, největší halový turnaj v malé kopané pod Krkonošemi. Vítězství obhajují již trojnásobní šampióni z Cuba Libre.

Přípravka MFK porazila Spartu a vyhrála Listopadový pohár 22.11.2018  •  Fotbal  •
čtenost 672

V neděli se ve sportovní hale v Třebši konal premiérový ročník Listopadového poháru, který byl určený pro starší přípravku dívek. Dopoledne se utkaly ročníky 2009, odpoledne patřilo ročníkům 2008. Trutnovská děvčata doplnily i dvě hráčky ročníku 2009, jedna ročníku 2010 a nejmladší účastnicí turnaje byla Terezka Janatová - ročník 2011.