Když nepadne gól a stejně se slaví postup. Češi pojedou na Euro amatérů! 20.6.2018  •  Fotbal  •
čtenost 1377

Fotbalisté z Královéhradeckého kraje postoupili na finálový turnaj UEFA Region´s Cup! Účast na amatérském mistrovství Evropy, které se bude konat příští rok, si zajistili bezbrankovou remízou v závěrečném duelu kvalifikační skupiny 7 s Maďarskem. „Bylo to náročné,“ ulevil si po utkání trenér Miloš Dvořák, jehož tým hrál od 65. minuty bez vyloučeného Podolníka.

Češi jsou blízko postupu, rozhodne se ve středu v Trutnově 19.6.2018  •  Fotbal  •
čtenost 1070

Dvě vítězství, šest vstřelených branek a zatím žádná inkasovaná. Hráči výběru Královéhradeckého KFS mají výborně nakročeno k účasti na závěrečném turnaji UEFA Region´s Cup. Po vítězstvích nad soupeři z Bosny a Hercegoviny (4:0) a San Marina (2:0) čeká české fotbalisty rozhodující bitva kvalifikační skupiny ve středu s Maďarskem. Utkání se hraje na stadionu v Trutnově od 17 hodin.

Region´s Cup proti týmům z Bosny, San Marina a Maďarska, o kterých se nic neví 10.6.2018  •  Fotbal  •
čtenost 748

Zahrát si na fotbalovém mistrovství Evropy amatérských hráčů? O postup na tento šampionát se bude hrát ve dnech 13. - 20. června v Trutnově a Vrchlabí. Český výběr bude v kvalifikační skupině zastoupený Královéhradeckým KFS, převážně tvořený z hráčů Trutnova a Dvora Králové, a postupně se utká s celky Bosny a Hercegoviny, San Marina a Maďarska. Postup na závěrečný turnaj osmi nejlepších zemí, který se uskuteční za rok v červnu, si zajistí jen vítěz.

Domácí derniéra za tři body po třech gólech ve druhé půli 6.6.2018  •  Fotbal  •
čtenost 791

Třemi góly po přestávce rozhodli fotbalisté Trutnova středeční předehrávku s Kratonohami. Vítězné loučení s domácím prostředím zařídili dvěma góly Jakub Matějka a proměněnou penaltou Ondřej Tobiáš. Letošní sezonu uzavřou hráči MFK v sobotu dopoledne na hřišti pardubické rezervy, ovšem pak ještě některé svěřence Miloše Dvořáka čekají reprezentační povinnosti na Region´s Cupu.

Dobývání Čáslavi přineslo bod, definitivní jistotu záchrany 5.6.2018  •  Fotbal  •
čtenost 440

Fotbalisté Trutnova potvrdili v sobotu svou divizní příslušnost i pro příští sezonu. V domácím utkání s Čáslaví sice prohráli po penaltovém rozstřelu, ale bod za remízu 1:1 v základní hrací době jim stačil k záchraně. Už zítra čeká hráče MFK poslední domácí zápas sezony, kdy v předehrávce hostí od 17.30 hodin Kratonohy.

Vítězství v Brandýse dává téměř jistotu záchrany 27.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 564

Tři kola před koncem sezony se dá s velkou pravděpodobností tvrdit, že fotbalisté Trutnova splní misi letošní sezony a zachrání divizi. Po sobotní výhře 2:0 v Brandýse nad Labem, kterou zařídili svými góly Jakub Matějka a Matěj Mařas, se hráči MFK dostali v tabulce skupiny C na 38 bodů a na momentálně čtrnáctý sestupující Letohrad mají náskok osmi bodů.

Domácí nedali v závěru penaltu, Trutnov přivezl z Kolína bod 20.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 586

Góly v nedělním utkání divizních fotbalistů v Kolíně padaly až v penaltovém rozstřelu po zápase. S bezbrankovou remízou po základní hrací době byli ale hráči Trutnova spokojeni, protože bod z půdy třetího týmu tabulky se počítá. Zvláště, když domácí v závěru utkání neproměnili pokutový kop.

Po zlepšení ve druhém poločase vítězství se Mšenem na penalty 13.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 683

Dvoubodový zisk ze zápasu se Mšenem si připsali fotbalisté Trutnova po sobotní domácí výhře na pokutové kopy. Po devadesáti minutách remizovali se soupeřem z městské části Jablonce 2:2, když museli dvakrát dotahovat. V penaltovém rozstřelu zvítězili 5:3, protože ve čtvrté sérii chytil penaltu brankář Šťastný.

Trutnov prohrál v Turnově, hosté se střelecky neprosadili 6.5.2018  •  Fotbal  •
čtenost 604

Fotbalistům Trutnova se v nedělním 24. kole Divize C nepodařilo skórovat na hřišti Turnova. A jelikož domácí se jednou prosadili, hosté odjeli s prázdnou. V 63. minutě rozhodl utkání Miroslav Petrlák. Čisté svědomí při jeho střele zpoza vápna určitě neměl gólman Šťastný.

Důležité vítězství. Štajnerova Chrastava odjela s bůrem 29.4.2018  •  Fotbal  •
čtenost 914

Jak se říká, byl to zápas o šest bodů. Fotbalisté Trutnova v sobotu hostili Chrastavu, souseda v tabulce s odstupem jen pár bodíků za nimi. Důležité utkání ale hráči MFK zvládli. Soupeře s bývalým reprezentantem Jiřím Štajnerem v sestavě porazili 5:2. Dva góly vstřelil útočník Matěj Káva, střetnutí přineslo i dvě penalty a červenou kartu pro hostujícího Kopeckého.

Admira Praha - Trutnov 6:1, ostudný výkon a vyloučený Kejzlar 23.4.2018  •  Fotbal  •
čtenost 830

Přestože Matějská pouť skončila v Praze už předcházející víkend, fotbalisté Trutnova se povozili na kolotoči ještě i v neděli. Ale zábava to pro ně nebyla. Utkání 22. kola Divize C na hřišti Admiry se totiž hostům vůbec nepovedlo. Schytali výprask 1:6, když skoro celý druhý poločas hráli bez vyloučeného Kejzlara, který neudržel nervy na uzdě a udeřil soupeře loktem do hlavy.

Trutnov nestačil na Zbuzany a čtyřikrát inkasoval 7.4.2018  •  Fotbal  •
čtenost 639

Mančaft s kapitánem Markem Kinclem a dalšími bývalými ligisty, jako Mario Lička a Radek Dosoudil, se také v jarní části sezony ukázal nad síly fotbalistů Trutnova. Na podzim doma to byla porážka 1:3 a z jarní konfrontace vyšli hráči MFK ještě o něco hůře, když prohráli 0:4. Po prvním poločase zaostávali hosté pouze o gól, ale pak v 51. minutě inkasovali z penalty a dvakrát v poslední čtvrthodince. V dalším kole čeká Trutnov doma derby se Dvorem, hrát se bude v sobotu od 17 hodin.

Senzační obrat v Živanicích po hattricku Matějky ve druhé půli 4.4.2018  •  Fotbal  •
čtenost 886

Tak tohle se povedlo! Překvapivého vítězství dosáhli fotbalisté Trutnova ve středeční dohrávce v Živanicích. Na hřišti lídra divizní skupiny C zvítězili 3:1, přestože po prvním poločase prohrávali a přišli o zraněného kapitána Markse. Ve druhém poločase však na hřišti zářil Jakub Matějka, autor tří gólů otočil výsledek a zajistil hostům nečekanou výhru.

Trápení s posledním vyústilo v první porážku na penalty 31.3.2018  •  Fotbal  •
čtenost 734

Hned pětkrát na podzim dospělo utkání fotbalistů Trutnova k rozuzlení v penaltovém rozstřelu a vždy byli hráči MFK úspěšní. Při premiérové jarní loterii pokutových kopů se k nim však štěstí otočilo zády. Ztráta bodů v domácím prostředí mrzí tým trenéra Miloše Dvořáka určitě o to víc, že přišla v souboji s posledním Letohradem. Za výkon, co předvedli, si ale trutnovští fotbalisté nezasloužili vyhrát.

Z Vysokého Mýta s prohrou o gól, hostům vázla finální fáze 24.3.2018  •  Fotbal  •
čtenost 627

Druhé jarní utkání fotbalistů Trutnova neznamenalo pro partu trenéra Dvořáka žádné zlepšení v tabulce. Sobotní zápas ve Vysokém Mýtě hosté prohráli 1:2, když vítěznou branku vstřelili domácí krátce po zahájení druhého poločasu.